Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

 

♦Vienna Equestrian Games♦

♦11.8.2018♦

Tervetuloa Vienna Equestrian Center:in järjestämiin avajaiskisoihin!

Vienna Equestrian Games on tapahtuma, jossa kilpaillaan esteillä, koulussa ja maastoesteillä!

KILPAILU ON KAIKILLE AVOIN!

—♦ ♦ ♦—

Vastuuhenkilö: Rita (VRL-14723)

                                     Kilpailupaikka: Vienna Equestrian Center                                  VIP: 9.8.2018  

Tulokset arvotaan nopealla arvonnalla kisapäivänä.

SÄÄNNÖT:

- Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia.

- max 3 hevosta/luokka/ratsastaja

- sama hevonen voi osallistua max 2 luokkaan/laji

- kilpailija voi ilmoittaa vain itsensä.

—♦ ♦ ♦—

LUOKAT:

Vienna Arena:                                  Maneesi:                           Derby-kenttä:          Kouluratsastus                                Esteratsastus I                        Esteratsastus II       Luokka 1. HeD                                Luokka 1. 50cm                       Luokka 1. 80cm      Luokka 2. HeC                                Luokka 2. 60cm                       Luokka 2. 90cm     Luokka 3. HeB                               Luokka 3. 70cm                       Luokka 3. 100cm    Luokka 4. KN Special                                                                     Luokka 4.110cm        Luokka 5. HeA                                                                              Luokka 5. 120cm    Luokka 6. VaB                                                                                                              Luokka 7. VaA

—♦ ♦ ♦—

Osallistumiset muotoa:

Laji (esim. Este II)

Luokka (esim. Luokka 4.)

Ratsastaja - Hevosen koko nimi (esim. elli esimerkki - black beauty)

HUOM! Tuloksia ei lähetetä mihinkään, ne julkaistaan tällä sivulla kun arvonta on suoritettu.

Ilmoittautumiset Postilaatikkoon!

 

Palkinnot:

Ruusukkeet tarjoaa Equestrian Pro. 

                               

Koululuokat               Esteluokat             Maastoesteluokat                  Kaikkien luokkien

    sija 1.                      sija 1.                     sija 1.                               sija 2. ja sija 3.

                  

—♦ ♦ ♦—

TULOKSET:

Kouluratsastus

Luokka 1 HeD

1. Jannica - A.D. Careliana
2. Heli - Pon De Replay
3. Jannica - A.D. Aranda
4. Minna Lindh - Blue Time
5. Jannica - A.D. Elvin Estelle
 
Luokka 2 HeC
 
1. Heli - Pon De Replay
2. Minna Lindh - Halvard
3. Rita - Paris
4. Mimmi - Keystone Lil' Tivonne
5. Minna Lindh - Zwaantje
6. Mimmi - Adage
7. Rita - Dehita
8. Jannica - A.D. Aranda
9. Jannica - A.D. Careliana
10. Jannica - A.D. Elvin Estelle
11. Rita - Aktas
 
Luokka 3 HeB
 
1. Rita - Gilda
2. Minna Lindh - Amulet
3. Mimmi - Wadi Skye Flyer
4. Sisla - Edmée Gaëlle
5. Heli - Ymas
6. Sisla - Keskééndör
7. Jannica - Donastian Hirviö-Poika
8. Mimmi - Oak Hill's Honey
9. Rita - Vastavalo
10. Jannica - A.D. Lill of Feril
11. Sisla - Thunderbrand
12. Jannica - Hopearinteen Hurmuri
13. Rita - Dehita
 
Luokka 4 KN Special
 
1. Bella - Jekun Uuno
2. Minna Lindh - Blue Time
3. Amanda - Királyné
4. Rita - Master Armani
5. Jannica - Terciopelo Sorpresa
6. Jannica - P.P. Dazzle Star
7. Rita - Weracruz II
8. Jannica - El Kabong ox
9. Rita - Vastavalo
 
Luokka 5 HeA
 
1. Amanda - Királyné
2. Sisla - Sysän Pikku Smartta
3. Jannica - El Kabong ox
4. Jannica - P.P. Dazzle Star
5. Rita - Weltmeister
6. Sisla - Yesenia RH
7. Sisla - Silvermoon Ballerina
8. Amanda - Ourang Medan
9. Amanda - Secret Serene
10. Rita - Weracruz II
11. Jannica - Terciopelo Sorpresa
12. Rita - Gilda
 
Luokka 6 VaB
 
1. Jannica - Rhocky Rhoad AD
2. Rita - Gotin Vihtori
3. Sisla - Valheen Taikuri
4. Jannica - Zelda's Molly
5. Amanda - Ourang Medan
6. Bella - Jekun Uuno
7. Rita - Weltmeister
8. Jannica - Paris Baby Boy AD
9. Rita - Master Armani
 
Esteratsastus I
 
Luokka 1 50cm
 
1. Mimmi - Adage
2. Jannica - Black Night
3. Jannica - A.D. Sugar Honey
4. Jannica - Riordan
5. Mimmi - Moortown Stardust
 
Luokka 2 60cm
 
1. Jannica - A.D. Estellen Hilarius
2. Minna Lindh - Zwaantje
3. Jannica - Pencalow Valiant
4. Jannica - A.D. Rob-Roy
5. Sisla - Edmée Gaëlle
6. Sisla - Keskééndör
 
Luokka 3 70cm
 
1. Rita - Lorenzo
2. Jannica - Godzilla ox
3. Minna Lindh - Halvard
4. Sisla - Sysälän Flipper
5. Jannica - Scooby Doo
6. Rita - Mahdi
7. Jannica - Rhocky Rhoad AD
8. Bella - Jekun Uuno
9. Heli - Ymas
 
Esteratsastus II
 
Luokka 1 80cm
 
1. Jannica - Terciopelo Sorpresa
2. Sisla - Thunderbrand
3. Sisla - Sysälän Flipperi
4. Rita - Chanel
5. Jannica - Donfe's Amor
6. Jannica - El Kabong ox
7. Rita - Nero
8. Amanda - Királyné
9. Minna Lindh - Amulet
10. Bella - Jekun Uuno
 
Luokka 2 90cm
 
1. Jannica - TukkaJumala
2. Sisla - Sysän Pikku Smartta
3. Rita - Nero
4. Jannica - Sariolan Antti
5. Heli - Ymas
6. Jannica - Jumpetar
7. Rita - Dragonite
8. Sisla - Thunderbrand
9. Rita - Direktiva
 
Luokka 3 100cm
 
1. Jannica - Mr Know It All
2. Jannica - Limitless Time
3. Rita - Chanel
4. Amanda - Secret Serene
5. Sisla - Yesenia RH
6. Sisla - Valheen Taikuri
7. Rita - Dragonite
8. Rita - Barracuda
9. Jannica - Kerkän Dewerick
 
Luokka 4 110cm
 
1. Jannica - Golden Hidalgo
2. Rita - Barracuda
3. Rita - Gotin Vihtori
4. Jannica - Mascotshen
5. Senja - Vencedor
6. Jannica - Niittymäen Olympia
7. Rita - Direktiva
8. Sisla - Silvermoon Ballerina
 
Luokka 5 120cm
 
1. Jannica - Absolutic
2. Senja - Vencedor
3. Jannica - Sparrow Melody
4. Jannica - Mewian Daned
 
Maastoesteratsastus
 
Luokka 1 VAATIVA
 
1. Sisla - Silvermoon Ballerina
2. Amanda - Királyné
3. Rita - Mahdi
4. Rita - Lorenzo
5. Sisla - Yesenia RH
6. Jannica - Golden Hidalgo
7. Sisla - Valheen Taikuri
8. Jannica - Niittymäen Olympia
9. Jannica - Mascotshen

 

Luokka 2 HELPPO

1. Minna Lindh - Halvard
2. Sisla - Sysän Pikku Smartta
3. Jannica - Terciopelo Sorpresa
4. Rita - Aktas
5. Jannica - El Kabong ox
6. Rita - Paris
7. Jannica - Hurman Ritari
8. Sisla - Sysälän Flipperi

 

 

 

©2018 Vienna Equestrian Center - suntuubi.com